Webtvorba - úspešný web pre Váš biznis Tvorba optimalizovanych webov a eshopov

Tvoríme web pre Váš biznis

Seo analýza Webstránok

Nájdu Váš web zákazníci v google? Prichádza na Váš web dosť zákazníkov? Vďaka SEO Analýze zistíte ako na tom je Vaša webstránka vo vyhľadávačoch a čo môžete zlepšiť. Potrebujete rýchlo získať zákazníkov?
Pomocou PPC reklamy oslovíte ihneď potenciálnych zákazníkov a platíte iba vtedy, keď na Vašu reklamu kliknú.

PPC reklama

Chcete získať nových zákazníkov reklamou na internete a platiť iba za skutočne privedených zakaníkov na Vašu webstránku alebo eshop? Pomôžeme Vám vytvoriť reklamnú kampaň na internete.

Ako funguje PPC reklama (pay-per-click)

Vytvoríme Vám reklamný inzerát, zvolíme kľúčové slová, pri ktorých sa má reklama zobrazovať. Takto vytvorená reklama sa bezplatne zobrazuje pri výsledkoch vyhľadávania v google, a na partnerských stránkach. Platíte iba vtedy, ak niekto na takúto reklamu klikne a zobrazí sa mu Vaša webstránka alebo eshop. Ceny za klik začínajú od 5 centov, resp. 10 centov. Sami si určíte, koľko chcete preinzerovať za mesiac, s možnosťou nastavenia denného limitu. Platíte tak iba za skutočne privedených potenciálnych zákazníkov. Vďaka vhodnému výberu kľúčových slov obmedzíte zobrazovanie reklamy iba na tých zákazníkov, ktorí hľadajú Vaše služby alebo predávaný tovar.