Webtvorba - úspešný web pre Váš biznis Tvorba optimalizovanych webov a eshopov

Tvoríme web pre Váš biznis

Seo analýza Webstránok

Nájdu Váš web zákazníci v google? Prichádza na Váš web dosť zákazníkov? Vďaka SEO Analýze zistíte ako na tom je Vaša webstránka vo vyhľadávačoch a čo môžete zlepšiť. Potrebujete rýchlo získať zákazníkov?
Pomocou PPC reklamy oslovíte ihneď potenciálnych zákazníkov a platíte iba vtedy, keď na Vašu reklamu kliknú.

SEO optimalizácia  pre vyhľadávače

Predstavte si, že vďaka seo optiamlizácii na Vašu webstránku alebo eshop chodia zákazníci hľadajúci v google Váš tovar alebo služby. Ak sa Váš web zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania na prvej až tretej strane, získavate tak zadarmo nových návštevníkov a potenciálnych zákazníkov. Ideálne je, ak sa Váš web zobrazí na prvej strane v googli. Ak sa neviete nájsť na prvých troch stránkach, je čas pouvažovať o seo optimalizácii webstránky.

Čo znamená SEO optimalizácia

SEO je skratka z anglického Search Engine Omptimization, teda optimalizácia pre vyhľadávače a zahŕňa úpravy na stránke (On page optimization) vďaka ktorým sa stránka stane viditeľnejšia pre vyhľadávače, ako aj aktivity mimo web stránku. Optimalizácia na stránke zahŕňa úpravy kódu, štruktúry stránky, textov, meta popisov, pridanie alternatívnych názvov netextovým objektom, úpravy vnútornej štruktúru liniek... Úpravy mimo stránku zahŕňajú budovanie spätných liniek, výmenu odkazov, zverejňovanie PR článkov...

Prečo sa oplatí investovať do seo optimalizácie

Predstavte si, že chcete nájsť napríklad účtovnú firmu v Bratislave, ktorá Vám bude viesť jednoduché, alebo podvojné účtovníctvo. Nepojdete na poštu pre nejaké stránky s firmami alebo si nebudete otvárať nejaké katalógy ale jednoducho do vyhľadávača (najčastejšie do googlu) zadáte účtovníctvo Bratislava, kde sa Vám zobrazia výsledky vyhľadávania, z ktorých si podľa trpezlivosti vyberiete a oslovíte najčastejčšie tie na prvej, druhej, resp. tretej strane. Rovnako zákazníci hľadajú Vaše služby a Vami predávané produkty.

Z vyhľadávačov Vám chodia "najlepší" zákazníci, ktorí sú ochotní nakupovať, pretože hľadajú produkt alebo službu, ktorá im vyrieši ich potrebu alebo problém. Teda v prípade, že Vás nájdu a máte prehľadný web s užitočnými informáciami a produktami s dobrou cenou je veľká šanca, že kúpia alebo objednajú od Vás. Navyše stránkam a eshopom, ktoré sa zobrazia na prvej strane vo vyhľadávači zákazníci podvedome dôverujú ako odborníkom v obore, keďže ich web je dobre umiestený vo vyhľadávačoch.